Mark Held, sekretarz generalny European Outdoor Group wygłosi prelekcję na Targach ZIMA-SPORT w Kielcach

Na zaproszenie Polish Outdoor Group będzie gościł w Kielcach Mark Held, Sekretarz Generalny European Outdoor Group. W piątek, 26 lutego, o godzinie 17.15, wygłosi on prelekcję, której głównym tematem będzie omównienie wyników badań konsumenckich rynku outdoor w Niemczech i Szwajcarii.

Kompleksowe badania zachowań konsumenckich na niemieckim i szwajcarskim rynku outdoor zostały przeprowadzone przez EOG przy współpracy z Profile Outdoor Ltd oraz Motor Presse Stuttgart Gmbh & Co.KG, wydawcy miesięczników Outdoor Magazine i Klettern.

Władze European Outdoor Group na konferencji prasowej (fot. 4outdoor.pl)Władze European Outdoor Group na konferencji prasowej, od lewej Mark Held (Sekretarz Generalny EOG), Rolf Schmid (wieloletni prezes, od lutego 2010 członek Zarządu) oraz David Udberg (nowy Prezes EOG), fot. 4outdoor.pl

Dodatkowo Mark Held przedstawi koncepcję współpracy firm w ramach EOG oraz wprowadzenie do ważnych dla całej branży zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem. Spotkanie odbędzie się sali konferencyjnej Targów Kielce.

Mark Held od kilku lat sprawuje funkcję Sekretarza Generalnego EOG, jest zaangażowany w wiele realizowanych przez tę organizację projektów, począwszy od wspomnianych wyżej badań, poprzez działalność na rzecz ekologicznego projektu Association for Conservation, prace w Grupie Roboczej ds. Zrównoważonego Rozwój, współpracę z firmami outodoorowymi przy organizacji targów Outdoor we Friderschhafen, a na lobbingu w Komisji Europejskiej skończywszy.

Mamy nadzieję, że piątkowa wizyta Marka Helda będzie ciekawym wzbogaceniem targowych wydarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *