European Outdoor Summit 2016 – do 22 lipca można rezerwować swój udział ze zniżką Early Bird

W dniach od 29 do 30 września w Crowne Plaza Hotel w Barcelonie odbędzie się kolejna edycja szczytu European Outdoor Summit. Od kilku tygodni działa internetowa rezerwacja uczestnictwa. Dla tych, którzy zdecydują się potwierdzić swój udział do 22 lipca, organizatorzy przewidzieli zniżkę Early Bird.

Koszt uczestnictwa w konferencji ze zniżką Early Bird wynosi 500 euro i

obowiązuje do dnia 22 lipca. Po tej dacie wzrośnie on do 600 euro.

Udział w konferencji oraz rezerwację hotelu można potwierdzić z wykorzystaniem strony EOS.

European Outdoor Summit to wydarzenie skupiające ponad 300 osób należących do kadry kierowniczej największych marek i organizacja branży outdoorowej.

Seminaria mają na celu zbadanie i analizę głównych problemów i wyzwań, przed którym stoi rynek outdoorowy. Tegorocznym, głównym tematem jest „Branża w ewolucji”. Organizatorem EOS jest stowarzyszenie European Outdoor Group, zaś tegorocznym gospodarzem będzie hiszpańskie stowarzyszenie branży sportowej – Afydad.

ISPO oraz W.L Gore

& Associates wspierają EOS od samego początku inicjatywy, czyli od 2013 roku. ISPO MUNICH jest gospodarzem największych europejskich targów dla branży sportowej i outdoorowej, na które przybywa ponad 2600 międzynarodowych wystawców oraz 83 tys. gości ze 109 krajów. W.L. Gore & Associates to lider laminatów stosowanych nie tylko w branży outdoorowej, wraz z doskonale rozpoznawalnymi materiałami GORE-TEX.

Szczegóły dotyczące programu i prelegentów już wkrótce będą ogłoszone na stronie: www.europeanoutdoorsummit.com.

Źródło: EOS

***

Partnerem medialnym European Outdoor Summit jest 4outdoor Biznes,

Partnerem wspierającym jest Stowarzyszenie Polish Outdoor Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *