Piąta edycja ISPO ACADEMY – obecność obowiązkowa!

Dwa dni intensywnych szkoleń z ekspertami, tematyka związana wyłącznie z branżą outdoorową i sportową, ważne spotkania i rozmowy – w dniach od 12 do 13 października w Beskidzkim Raju (Zawoja-Przysłop) odbędzie się piąta edycja ISPO ACADEMY.

W środę 12 października tematyka seminariów będzie dotyczyła przede wszystkim działalności sklepów sportowych i outdoorowych, wykłady przeznaczone są zarówno dla sklepów stacjonarnych oraz online. Czwartek, 13 października szkolenia zostaną poświęcone zarówno tematyce sprzętowej, jak i biznesowej dla sklepów, producentów oraz eksporterów. Nie zabraknie również dyskusji organizowanej przez Polish Outdoor Group i ISPO oraz atrakcji przygotowanych specjalnie dla zaproszonych na akademię dziennikarzy.

ISPO ACADEMY to platforma szkoleniowa, której celem jest prezentacja innowacyjnych idei, nowych perspektyw i pochodzącej z różnych obszarów wiedzy, powiązanych z prowadzeniem działalności w branży sportowej. Celem ISPO ACADEMY jest także wsparcie firm i osób działających w branży sportowej w prowadzeniu efektywnego biznesu w warunkach narastającej konkurencji zarówno na rynkach lokalnych, jak i rynku międzynarodowym.

Podczas ISPO ACADEMY, 13 października o godz. 12.00, odbędzie się również Walne Zebranie Polish Outdoor Group, na które zapraszamy wszystkich członków i sympatyków stowarzyszenia.

Więcej na stronach konferencji ISPO ACADEMY 2016 oraz 4outdoor.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *