Salewa Rockshow w Polsce!

Jesteśmy już po lokalnych kwalifikacjach do SALEWA Rockshow 2011. Obydwie imprezy bardzo udane.  25 maja w Poznaniu na ścianie Avana oraz 28 maja na ścianie Eiger we Wrocławiu.

25 maja w Poznaniu odbyły się pierwsze eliminacje do Rockshow 2011. Rywalizacja trwała niespełna 4 godziny, podczas której został wyłoniony zwycięzca – Mateusz Gruszka, natomiast drugie miejsce zajęła Katarzyna Ekwińska. Trzecie miejsce okazało się problematyczne i do wyłonienia zwycięzcy trzeba było dogrywki, z której obronną ręką wyszedł Patryk Moskal.

W sobotę 28 maja odbyły się drugie eliminacje do polskiego finału SALEWA Rockshow 2011. Tym razem gościła nas hala Eiger we Wrocławiu gdzie we współpracy z naszym lokalnym partnerem, sklepami górskimi Skalnik, zorganizowaliśmy nasze kwalifikacje.

Poziom zawodników był bardzo wysoki a drogi ułożone okazały się bardzo eliminujące. Tylko jeden z zawodników Jędrzej Kowal zaliczył wszystkie drogi i zdobył komplet punktów. Drugie miejsce zdobył Aleksander Raczyński, a trzecie Adrian Markowski.

Osoby które zajęły pierwsze trzy miejsca w Poznaniu i Wrocławiu są zaproszeni na polskie finały SALEWA Rockshow 2011. Odbędą się one 21 czerwca w Dolinie Będkowskiej na Dupie Słonia.

Zapraszamy do aktywnego kibicowania zawodnikom. Będzie również możliwość spotkania i porozmawiania z członkami SALEWA eXtreem Team, którzy będą obecni podczas tego eventu.

Zwycięzca polskich eliminacji, oprócz 300 Euro w gotówce, pojedzie na targi Outdoor Show do Friedrichshafen, gdzie na stoisku SALEWY odbędzie się finał SALEWA ROCKSHOW 2011.

Najlepszy z całej stawki ze specjalnym biletem pojedzie na Mistrzostwa Świata we wspinaczce do Arco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *