ISPO Academy na Krakowskim Festiwalu Górskim

Podczas jubileuszowej 10. edycji Krakowskiego Festiwalu Górskiego we współpracy z POG zorganizowana zostanie impreza szkoleniowa dla przedstawicieli handlu branżowego w Polsce pod hasłem ISPO Academy.

Premierowa edycja ISPO Academy odbyła się podczas International Mountain Summit w Brixen, w październiku 2012. 

Termin: 8. grudnia 2012 (impreza zamknięta, wyłącznie z zaproszeniem – tylko dla przedstawicieli branży), godz. 10.30-14.30.

Prelegenci: 

  • Hans Overduin (Holandia, ISPO Senior Associate), b. dyrektor ds. zakupów holenderskiej sieci Bever:

Temat: Duży rośnie w siłę, a mały… musi znaleźć swoją niszę. Jak koegzystować i osiągać swoje cele w warunkach zmieniającego się rynku.

  • Alex Dewald (Niemcy, Pascher+Heinz GmbH), ekspert w zakresie marketingu sportowego

Temat: Produkt nagrodzony jako highlight, icebreaker & praktyczne wsparcie sprzedaży.

  • mgr inż. Piotr Kantor (Polska, Instytut Włókiennictwa), kierownik Zakładu Certyfikacji TEXTIL-CERT 

Temat: Eco-metka. Odpowiedzialność społeczna czy chwyt marketingowy? Certyfikacja i znakowanie odzieży sportowej według norm obowiązujących w UE. 

  • Piotr Czmoch (Polska, 8a.pl) – właściciel Górskiego Sklepu Internetowego 8a.pl 

Temat: Outdoor – pomysł na życie/ pomysł na biznes – czyli historia powstania 8a.pl jednego z najbardziej rozpoznawalnych na rynku outdoorowym sklepów internetowych. 

  • Piotr Turkot (Polska, Polish Outdoor Group) – Prezes Polish Outdoor Group

Temat: Polish Outdoor Group – działania na rzecz rozwoju rynku outdoorowego. Jak pomóc sklepom w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego? 

Moderatorem spotkania będzie Maciej Przywecki (Polska, VMG), sekretarz POG i właściciel agencji reklamowej VMG.

***

Kontakt w sprawie udziału & zgłoszenia: ISPO Information Center Poland, tel. 22/ 789 17 11, faks: 22/ 789 17 86, e-mail: biernacka@ispo.com, bialek@ispo.com

Partner merytoryczny: Polish Outdoor Group

Partner strategiczny: Krakowski Festiwal Górski

Partner medialny: 4outdoor.pl

*** 

ISPO Academy

Zgodnie z nową strategią rozwojową ISPO, pod nazwą ISPO Academy targi chcą skupić wszystkie eventy szkoleniowe i informacyjne, które są organizowane zarówno podczas monachijskich targów, jak i w okresie przedtargowym podczas rozmaitych imprez partnerskich na całym świecie, oferując tym samym międzynarodowej branży na różnych rynkach możliwość pozyskiwania najbardziej aktualnej wiedzy w wielu obszarach (przy wykorzystaniu rozbudowanej ISPO network) oraz wsparcie w warunkach stale przeobrażającego się rynku i rosnącej konkurencji ISPO – Connecting sports business professionals.

ISPO Academy to platforma prezentacji innowacyjnych idei, nowych perspektyw i pochodzącej z różnych, powiązanych z prowadzeniem działalności w branży sportowej, obszarów wiedzy.

Celem ISPO Academy jest wsparcie firm i osób działających w branży sportowej w prowadzeniu efektywnego biznesu w warunkach narastającej konkurencji zarówno na rynkach lokalnych jak i rynku międzynarodowym.

Spektrum zagadnień poruszanych podczas imprez organizowanych pod hasłem ISPO Academy jest bardzo szerokie i obejmuje swoim zakresem od tematów związanych z e-commerce przez sprzedaż krzyżową i nowe trendy aż po tematykę związaną z designem produktów sportowych.

www.ispo.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *