Ruszyły zapisy na WinterCamp 2013

Rozpoczęły się zapisy na kolejną edycję największego zimowego biwaku szkoleniowego w Polsce! WinterCamp 2013 odbędzie się w dniach 7-10 luty. Jak co roku, ilość miejsc jest niestety mocno ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zapisu!

Chcesz dowiedzieć się jak zbudować i później spać w jamie śnieżnej? Jak przygotować biwak na śniegu? Jak zimą poruszać się po górach pewnie i bezpiecznie? Jeśli na któreś z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK, to WinterCamp jest właśnie dla Ciebie.

Czwarta edycja największego biwaku zimowego w Polsce odbędzie się w dniach 7-10 lutego 2013 r. przy schronisku na Turbaczu. Po raz pierwszy zaczynamy

już w czwartek, przy czym część szkoleniowa oraz rozbijanie

biwaku rozpocznie się tradycyjnie w piątek. Dokładny program znajduje się już na stronie biwaku: www.wintercamp.org.pl. Nie wszystko zdradzimy od razu – już wkrótce będziemy informować o gościach specjalnych i nowościach w tegorocznej edycji.

WinterCamp to nie tylko profesjonalne, praktyczne szkolenia czy spotkania z podróżnikami, to także doskonała atmosfera, świetni ludzie, niezapomniane wrażenia i moc atrakcji. Niestety, ilość miejsc jest mocno ograniczona,

dlatego zachęcamy do jak najszybszych zapisów. Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ.

Zapisy potrwają maksymalnie do połowy grudnia 2012.

Gorąco zachęcamy do śledzenia strony WinterCampu oraz naszego profilu na Facebooku!

Do zobaczenia na Turbaczu!

Ekipa WinterCamp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *