Polish Outdoor Group zaprasza na swoje stoisko na targach ISPO MUNICH 2014

Stowarzyszenie Polish Outdoor Group zaprasza na swoje stoisko na targach ISPO MUNICH 2014, które odbędą się w dniach od 26 do 29 stycznia w Monachium.

Dla polskich wystawców i odwiedzających będzie dostępna kawa, stoisko POG-u można także potraktować jako doskonałe miejsce biznesowych spotkań i rozmów, czy po prostu odpoczynku od targowej gonitwy. Stoisko będzie znajdować się w hali B5, pod numerem 639.

 

Polish Outdoor Group (POG) to organizacja non-profit zrzeszająca polskie firmy i media działające w branży. Głównym zadaniem POG jest działanie na rzecz promocji aktywnego trybu życia oraz działanie na rzecz efektywności branży outdoor, poprawienie i wzmocnienie identyfikacji branży wśród jej konsumentów oraz zwiększanie grupy docelowej outdooru.

Niezwykle istotna jest także poprawa standardów działalności biznesowej, wspieranie działań proekologicznych oraz reprezentacja polskiego rynku na arenie międzynarodowej – np. poprzez obecność na największych targach sportowo-outdoorowych w Europie, czyli na ISPO MUNICH.

Zapraszamy na stoisko POG! Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *