Polish Outdoor Group i 4outdoor Biznes partnerami European Outdoor Summit

W dniach od 15 do 16 października w Monachium odbędzie się druga edycja spotkania branży outdoorowej – European Outdoor Summit. Z przyjemnością informujemy, że 4outdoor Biznes oraz stowarzyszenie Polish Outdoor Group zostali partnerami tego wydarzenia.

European Outdoor Summit jest skierowane do producentów, dystrybutorów, detalistów, agentów, dostawców, przedstawicieli agencji oraz dziennikarzy – słowem każdego, kogo interesuje branża outdoorowa od strony biznesowej.

 

Podczas szczytu odbędą się liczne seminaria, wykłady, warsztaty i szkolenia prowadzone przez specjalistów, nie zabraknie także spotkań towarzyskich o mniej zobowiązującym, lecz także biznesowym charakterze. Tematyka i zakres wydarzenia zadowoli zarówno kierowników sklepów, jak i prezesów dużych firm outdoorowych.

Głównym inicjatorem szczytu jest europejskie stowarzyszenie branży outdoorowej – European Outdoor Group. Zgodnie z założeniami, European Outdoor Summit co roku ma odbywać się w innym kraju, a w organizację spotkania ma być zaangażowane stowarzyszenie outdoorowe z danego regionu.

Pierwsza edycja odbyła się w dniach od 16 do 18 października 2013 roku w Sztokholmie we współpracy z SOG (Scandinavian Outdoor Group). Monachijski szczyt odbędzie się przy wsparciu FGO (Fachgruppe Outdoor).

Rejestracja na tegoroczne European Outdoor Summit jest już otwarta. Wczesny koszt udziału to 490 euro plus 19 proc. VAT. Rejestracja po 1 sierpnia kosztuje 590 euro plus 19 proc. VAT. Zachęcamy do udziału!

Program i wszystkie informacje dostępne są na stronie: www.europeanoutdoorsummit.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *