Zapraszamy na 3. edycję ISPO Academy

W dniach 28-29 października odbędzie się 3. edycja ISPO Academy. Miejsce spotkania to Otwock pod Warszawą. Całodniowe seminarium dla sklepów odbędzie się w środę, 29. października 2014. Początek warsztatów o godz. 10.15.

Tematyka seminarium została dobrana w odpowiedzi na propozycje zagadnień wyrażone w ankietach przeprowadzonych na koniec zeszłorocznej konferencji.

Odpowiednia aranżacja przestrzeni handlowej i ekspozycji warunkuje możliwość dostrzeżenia produktu przez klienta – zasady visual marchandisingu przedstawi Silvia Talmon z The Store Designers. Hans Overduin pokaże zróżnicowane metody promocji, które pomogą przyciągnąć i zainteresować klienta, bez konieczności utraty marży związanej z wyprzedażami. Negocjowanie warunków z dystrybutorami, to zadanie trudne dla pojedynczego sklepu, ale grupa może zdziałać więcej – ideę grup zakupowych oraz zasady ich funkcjonowania przybliży współtwórca holenderskiej grupy zakupowej Eurofamily, Hans Overduin. Przetowarowanie jako jedną z bolączek współczesnego handlu podda analizie Witold Kowalski, przez 13 lat dyrektor generalny Nike Poland.

Zgłoszenia na konferencję prosimy kierować na adres bialek@ispo.com do dnia 15 października 2014.

Koszt udziału w seminarium wynosi 100zł+23 proc. VAT za uczestnika.

Dla trzeciej osoby z firmy, i każdej kolejnej, przewidziana jest zniżka w wysokości 15 proc. podstawowej ceny udziału.

Koszt uczestnictwa obejmuje wykłady, przerwy kawowe oraz lunch. Dodatkowo każdy uczestnik, o ile wyrazi taką chęć na formularzu zgłoszenia, otrzyma bilet wstępu na całe targi ISPO 2015 (5-8.02.2015) oraz 3-dniowy karnet na Krakowski Festiwal Górski (5-7.12.2014).

Wieczorna impreza integracyjna branży sportowej odbędzie się z wtorku na środę (28/29. Października 2014) w hotelu Z-Hotel. Udział w wieczornej imprezie jest ujęty w pakiecie uczestnictwa.

Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w hotelu z wtorku na środę w specjalnej cenie ISPO Academy. Zainteresowanych noclegiem prosimy o szybką informację zwrotną na załączonym formularzu rezerwacji hotelowej. Ilość dostępnych miejsc noclegowych jest ograniczona!

Szczegółowe informacje dotyczące programu, prelegentów, a także dojazdu znajdziecie Państwo na stronie www.ispoacademy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *