HimalayanCamp 2015 – Impreza organizowana przez Polish Outdoor Group – zbliża się wielkimi krokami!

Tegoroczna, V już edycja himalajskiej wioski na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych rozpoczyna się 29 lipca i trwać będzie przez cały okres festiwalu Woodstock, który w zeszłym roku odwiedziło ponad 750 000 osób. Przyświecający nam cel, jak co roku, pozostaje ten sam – kreowanie outdoorowego stylu życia  oraz  poszerzanie wiedzy oraz umiejętności outdoorowych uczestników poprzez przeprowadzanie szkoleń teoretycznych i praktycznych.

Polish Outdoor Group jak zawsze stawia na aktywność ciała. Każdego dnia będziecie mogli wypróbować swoich sił pokonując nowy 6-ciobój sprawnościowy, który obudzi w Was ducha rywalizacji oraz współpracy w grupie. Jesteśmy tu razem, razem działamy, bawimy się! My stawiamy wyzwania, a Wy je pokonujecie! 

Jak co roku, także i teraz nie zabraknie największej atrakcji Campu – ścianki wspinaczkowej, która dzięki doświadczonej obsłudze z Polskiego Związku Alpinizmu oraz SALEWA, jest źródłem cennych porad i wskazówek dla początkujących wspinaczy. Ostatniego dnia funkcjonowania naszej wioski zorganizowane zostaną Otwarte Mistrzostwa Woodstocku we wspinaczce sportowej, których partnerem będzie Polski Związek Alpinizmu. 

Nie zabraknie również innych konkurencji sportowych w których będziecie mogli spróbować swoich sił takich jak Slackline czy trenini Nordic Walking które organizowane są przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. Po serii treningów odbędą się zawody, w których wyłoniony zostaje Mistrz Woodstocku Nordic Walking.

Atrakcje sprawnościowe, to jednak nie wszystko! Jak co roku, Polish Outdoor Group wspiera organizację wykładów, spotkań z podróżnikami oraz szkoleń sprzętowych.  Poznacie ciekawych ludzi i ich przygody outdoorem. Posłuchacie relacji z wypraw w najdalsze zakątki świata.  Zaplanujecie razem trasy wędrówek, będziecie na bieżąco z nowościami technicznymi. 

Na koniec – jedna z najciekawszych nowości tej edycji Himalayan Camp. W ramach wspierania rozwoju rynku outdoorowego, na terenie Himalayan Camp odbędzie się konkurs fotograficzny którego zwycięzca weźmie udział w profesjonalnej sesji do kampanii reklamowej jednej z najpopularniejszych marek outdoorowych na świecie! Show Biznes czeka.

To wszystko i o wiele więcej czeka na was podczas Himalayan Camp 2015.

www.himalayancamp.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *