Przed nami czwarta edycja ISPO ACADEMY w Polsce

Coraz szybciej odliczamy czas do kolejnej konferencji ISPO ACADEMY, która odbędzie się w dniach 21-22 października 2015 roku. W tym roku branża sportowa spotka się w hotelu Sielanka nad Pilicą koło Warki.

Tradycyjnie pierwszy dzień wypełnią warsztaty dla wystawców, natomiast drugi dzień przeznaczony jest na seminaria dla sklepów sportowych. Szykuje się intensywna i ciekawa impreza w wyjątkowej okolicy nad piękną rzeką Pilicą.

ISPO ACADEMY to platforma szkoleniowa, której celem jest prezentacja innowacyjnych idei, nowych perspektyw i pochodzącej z różnych obszarów wiedzy, powiązanych z prowadzeniem działalności w branży sportowej. Celem ISPO ACADEMY jest także wsparcie firm i osób działających w branży sportowej w prowadzeniu efektywnego biznesu w warunkach narastającej konkurencji zarówno na rynkach lokalnych, jak i rynku międzynarodowym.

Pierwsza polska edycja ISPO ACADEMY odbyła się w Krakowie, druga miała miejsce w Rzykach koło Andrychowa (relacja TUTAJ), zaś trzecia w Otwocku (relacja TUTAJ). Szczegółowy program oraz sylwetki prelegentów czwartej edycji zostaną zaprezentowane już wkrótce. Więcej informacji o konferencji oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.ispoacademy.pl.

Źródło: ISPO ACADEMY

Konferencja ISPO ACADEMY odbywa się pod patronatem Polish Outdoor Group

Polish Outdoor Group, logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *