Polish Outdoor Group na targach SPORT-ZIMA 2010

Targi SPORT-ZIMA 2010, które odbyły się 24-27 lutego w Kielcach, były bardzo dobrym miejscem do zaprezentowania Stowarzyszenia Polish Outdoor Group. Po raz pierwszy POG przygotował własne stoisko, które dzięki współpracy z organizatorami targów miało dużą powierzchnię. Otwarta aranżacja stoiska miała za zadanie ukazanie dotychczasowych działań Stowarzyszenia oraz wprowadzenie nowego ekologicznego konceptu EcoPog

Targi Sport-Zima 2010, stoisko POGTargi Sport-Zima 2010, stoisko POG (fot. vmg)

W czasie targów SPORT-ZIMA 2010 stowarzyszenie zorganizowało dwa wydarzenia. Pierwszym było szkolenie tematyczne poświęcone technologii membran. Prelekcja poprowadzona przez Wojciecha Kłapcię odbyła się sali konferencyjnej przygotowanej przez organizatorów targów.

Drugim istotnym wydarzeniem była wizyta Marka Helda (Sekretarza Generalnego European Outdoor Group), który oprócz dużej liczy spotkań targowych, wygłosił odczyt dotyczący europejskiej organizacji oraz wyników badań outdoorowego rynku konsumenckiego w Niemczech i Szwajcarii.

Targi Sport-Zima 2010, stoisko POG (fot. vmg)Targi Sport-Zima 2010, stoisko POG (fot. vmg)

Przygotowane przez POG prelekcje, zwłaszcza szkolenie membranowe, spotkały się z dużym zainteresowaniem. Mamy zatem nadzieję, że na letnią edycję targów POG w ramach partnerskich działań z organizatorami przygotuje jeszcze ciekawszy zestaw szkoleń i imprez towarzyszących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *