Szkolenie POG na Targach Sport-Zima 2011 – „Relacje są najważniejsze. Internet jako miejsce spotkania, nawiązania i budowania ko

Podczas Targów SPORT-ZIMA 2011, 16-19 lutego, kolejne szkolenie zorganizowało stowarzyszenie Polish Outdoor Group, tym razem z zakresu modnych obecnie działań social media.

Szkolenie dotyczące relacji z klientem poprzez internet, prowadzili przedstawiciele NewRebel PR, przygotowane przez POG (fot. 4outdoor.pl)

Szkolenie, przeprowadzone przez przedstawicieli agencji NewRebel PR – Martę Pawlik oraz Marcina Węca, odbyło się pod hasłem: „Relacje są najważniejsze. Internet jako miejsce spotkania, nawiązania i budowania komunikacji z klientami”, przyciągnęło ponad dwadzieścia osób, wśród których znaleźli się producenci rynku outdoorowego, przedstawiciele sklepów i mediów.

Słuchacze mieli okazje zapoznać się z podstawowymi zasadami działań w sferze portali społecznościach, poznali dobre praktyki w tej dziedzinie, dowiedzieli się dlaczego warto zaistnieć na Facebooku oraz jak to uczynić zgodnie z zasadami obowiązującymi na portalu.

Ci z Państwa, którzy chcieliby otrzymać pdf ze materiałem szkoleniowym proszeni są o kontakt – pog@pog.org.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *