POG wspiera AZS MTB CUP

W dniu dzisiejszym ruszyły zapisy on-line do największego, ogólnopolskiego cyklu wyścigów cross-country w Polsce. Wśród wszystkich osób, które dokonają rejestracji do 10 kwietnia organizatorzy zawodów rozlosują atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Polish Outdoor Group zostało oficjalnym partnerem cyklu.

azs_mtb_cupAZS MTB CUP to cykl wyścigów kolarstwa górskiego rozgrywanych w olimpijskiej formule cross-country (XCO). Zawody odbywają są na widowiskowej i krótkiej – liczącej od 3 do 5 km – pętli. W zależności od kategorii wiekowej kolarze ścigać się będą przez określony czas, pokonując tym samym konkretną liczbę rund. W imprezie wystartować może każdy – bez względu na wiek czy przynależność klubową. Rywalizacja kobiet i mężczyzn odbywać się będzie w następujących kategoriach: Młodzik, Junior Młodszy, Junior, Orlik (U-23), Elita, Masters (tylko wśród mężczyzn). Będzie również prowadzona osobna klasyfikacja, dla osób zrzeszonych w Akademickim Związku Sportowym. Ponadto z racji, że impreza jest wpisana do kalendarza PZKol, zawodnicy posiadający licencję, będą punktować na każdych zawodach.

1

Dwa minione, bardzo udane sezony zaowocowały kontynuacją współpracy z większością sponsorów oraz uzyskaniem wsparcie od nowych firm. Dzięki temu na pula nagród w tym roku wyniesie pond 100 tys. złotych. Będą to m.in. kamery, aparaty, rowery, odzież kolarska, suplementy, latarki, bukłaki, impregnaty, samochodowe bagażniki na rowery, akcesoria i części rowerowe i wiele innych. Ponadto na każdych zawodach będzie można przetestować kamery GoPro i regulowane sztyce Blacx, a także wyczyścić rowery produktami Muc-Off, oraz zapoznać się z różnego rodzaju sprzętem outdoorowym prezentowanym na stoiskach naszych sponsorów i partnerów.

Szczegółowe informacje na: www.azsmtbcup.com

Kalendarz imprez:

I edycja – 22 kwietnia Warszawa

II edycja – 6 maja Bydgoszcz

III edycja – 20 maja Wrocław

IV edycja – 9 czerwca Piwniczna / Wierchomla

V edycja – 15 lipca Ustroń

VI edycja – 2 września Lublin

VII edycja – 23 września Zabrze

Więcej informacji udziela:

Grzegorz Miedziński

Tel. 501 641 706

E-mail: grzegorz.miedzinski@azs.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *