Odwiedź Merrella na POL’and’ROCK Festival

Trwa festiwal POL’and’ROCK. To już 24. edycja największego polskiego festiwalu. Na Wzgórzu ASP po raz kolejny powstała outdoorowa wioska Himalayan Camp zorganizowana przez Polish Outdoor Group. Tegorocznym głównym partnerem wioski jest marka Merrell. Wybierasz się na POL`and`ROCK? Koniecznie odwiedź ich na wzgórzu ASP w dniach od 2 do 4 sierpnia.

Festiwal POL’and’ROCK (fot. Biuro prasowe marki Merrell)

Sprawdź się z marką Merrell

W tym roku głównym partnerem wioski himalajskiej została marka outdoorowa Merrell. Dla osób głodnych ekstremalnych przygód powstanie specjalny tor przeszkód Merrella. Uczestnicy zmierzą się z takimi atrakcjami jak pochylnia, slackline czy ruchomy most. Tor będzie otwarty od czwartku do soboty, a każdy z uczestników Festiwalu będzie mógł spróbować swoich sił i zawalczyć o nagrody. Codziennie trzy osoby z najlepszym czasem będą nagradzane plecakami od marki Merrell, a ostatniego dnia odbędzie się wielki finał – dziewięciu najlepszych zmierzy się ze sobą, by walczyć o nagrodę główną – buty marki Merrell.

Odwiedź Himalayan Camp

Już siódmy raz Himalayan Camp zaprasza do swojej festiwalowej wioski, gdzie zawsze można spędzić czas w aktywny sposób, ale także złapać chwilę relaksu w strefie chilloutu. Wśród tegorocznych gości specjalnych Festiwalu POL’and’ROCK będą m.in. członkowie Narodowej Wyprawy na K2 w 2018 roku. W sobotę będzie można ich spotkać na prelekcji w namiocie ASP, a dodatkowo obecni będą w himalajskiej wiosce. W programie Himalayan Camp także m.in. zajęcia i zawody na ściance wspinaczkowej, nordic walking, table boulder, kino górskie oraz szkolenia sprzętowe, a także z pierwszej pomocy w warunkach górskich, które przeprowadzą ratownicy GOPR.

Festiwal POL’and’ROCK (fot. Biuro prasowe marki Merrell)

Himalayan Camp to centrum spotkań ludzi gór, miłośników aktywności outdoorowych, amatorów wspinaczki i biegania. Zapraszamy!

Informacja prasowa marki Merrell

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *